Katalóg

Celkový počet návštev: 1322102

LYONESS

Nákupné spoločenstvo Lyoness

Lyoness, založený v roku 2003, ponúka svojim členom peniaze späť z každého nákupu. Pôvodne začínalo v štyroch krajinách, v súčasnosti sa vyvinulo na medzinárodnú spoločnosť ponúkajúcu všetkým účastníkom jedinečnú Win-Win situáciu. Lyoness poskytuje globálnu sieť, z ktorej profitujú členovia aj partnerské spoločnosti. Členovia dostanú späť peniaze, zatiaľ čo partnerské spoločnosti získavajú lojálnych zákazníkov a radi im poskytujú špeciálne výhody.

Lyoness je momentálne aktívne v 33 krajinách Európy ako aj v USA, v Kanade, Brazílii, Spojených arabských emirátoch, v Katare, v Južnej Afrike a v Ázijsko-pacifickej oblasti (Hongkong, Macao, Austrália, Filipíny, Thajsko, Nový Zéland) a teší sa celosvetovo z viac ako 4.0 milióna členov.

Štyri nákupné možnosti

S Lyoness majú členovia celosvetovo k dispozícii vždy tie správne nákupné možnosti. Či už s Cashback Card, alebo smobilnými poukážkami (Mobilný Cashback), s originálnymi poukážkami/darčekovými poukážkami partnerskej spoločnosti alebo pri online nakupovaní - členovia dostanú pri každom nákupe peniaze späť.


Cashback CardMobile CashbackOriginalgutscheineOnline Shopping

Nakupovanie bez hraníc

Viac ako 40 000 partnerských spoločností v súčasnosti v 45 krajinách po celom svete sa stará o neobmedzené nákupné možnosti. Až 5 000 online obchodov ponúka výber zhruba 170 miliónov produktov, a to už v 45 krajinách.


Spoločenská zodpovednosť – nadácie Lyoness

Popri členoch a partnerských spoločnostiach profitujú zásluhou nadácie Lyoness Child & Family Foundation aj ľudia v núdzi. Táto charitatívna nadácia založená v máji 2008 dostáva svoj podiel zo všetkých obratov uskutočnených prostredníctvom Lyoness.

V roku 2011 došlo spolu s Greenfinity k oživeniu ďalšej nadácie, ktorá prispieva k trvalej ochrane životného prostredia, zaoberá sa inovatívnymi projektmi na ochranu klímy a investuje do využívania obnoviteľných energií.