Katalóg

Celkový počet návštev: 1609553

Profil spoločnosti

Vážení zákazníci,

vítame Vás na webových stránkach firmy Lapex, s.r.o. Od roku 2005 predávame v našom obchode v Košiciach ručné a elektrické náradie od popredných svetových výrobcov. V eshope Lapex.sk nájdete širokú ponuku spoľahlivého náradia pre domácich majstrov aj profesionálne náradie pre podniky a remeselníkov.

Kvalifikovaný, skúsený personál a nadštandardné vzťahy s dodávateľmi nám umožňujú naplniť aj individuálne požiadavky zákazníkov k ich úplnej spokojnosti. Neustále sledujeme vývoj trendov v oblasti ručného a elektrického náradia a zaujímavé novinky prinášame na slovenský trh.

Našou filozofiou je dodávať najkvalitnejšie náradie, prístroje a technické zariadenia za najlepšie ceny, samozrejme s plným zákazníckym servisom. Aby bolo pre Vás nakupovanie na Lapex.sk ešte výhodnejšie, ponúkame Vám v spolupráci s našim partnerom možnosť využiť pri nákupe výhodné zľavy.

ZĽAVOVÉ KARTY:

Lyoness karta

Sme členom medzinárodného nákupného spoločenstva Lyoness ktorého medzinárodná karta umožňuje klientom získavať pri nákupoch u firiem zapojených do programu unikátnu výhodu "Peniaze späť z každého nákupu". Lyoness je najväčšia medzinárodná a obchodná sieť tohto typu.

Nákupom online na Lapex.sk alebo v našej kamennej predajni v Košiciach s použitím karty Lyoness môžete aj Vy ľahko získať späť 5% alebo 8% z nákupu. Pre elektronáradie, sanitu a motorové stroje platí zľava 5%, pre ostatné náradie a spojovací materiál je to až 8%.

Zaregistrovať sa môžete na www.Lyoness.sk, kde nájdete o výhodách Lyoness karty ešte viac informácií. Registrácia do Lyoness samozrejme nie je podmienkou k nákupu u nás - je to len tip, ako môžete nakupovať ešte výhodnejšie. 

POŽIČOVŇA NÁRADIA

V našej požičovni náradia v Košiciach je k dispozícii vybrané elektrické a ručné náradie viacerých typov. Pre viac informácií si pozrite aktuálny cenník, produkty a podmienky požičiavania náradia.

VEĽKOOBCHOD

Vybraným zákazníkom ponúkame náš sortiment za zvýhodnené veľkoobchodné ceny, samozrejme so 100 % servisom. Veľkoobchodný predaj je určený pre veľké a malé firmy aj živnostníkov. Zaregistrujte sa pre veľkoobchodný nákup alebo nás pre viac informácií ohľadne veľkoobchodného predaja kontaktujte.

Neustále pracujeme na zdokonaľovaní našich služieb a záleží nám na poskytovaní perfektného servisu, preto Vám budeme vďační za Vaše nápady, otázky i kritiku.

PREHLÁSENIE O OCHRANE OSOBNÝCH ÚDAJOV

Predávajúci zhromažďuje a spracováva spotrebiteľom poskytnuté osobné údaje v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov 122/2013 Z.z. v znení neskorších predpisov. osobné údaje sa zhromažďujú a spracovávajú za účelom naplnenia zmluvy medzi predávajúcum a Spotrebiteľom.

od 25. mája vstupuje do platnosti regulácia GDPR (General Data Protection Regulation), vďaka ktorej budú vaše osobné údaje lepšie chránené a budete mať nad nimi lepšiu kontrolu.  

 

LAPEX