Katalóg

Celkový počet návštev: 1631644

Extol Industrial

Extol Industrial - elektrické náradie s plnou výbavou pre ťažké nasadenie v industriálnej sfére.
Extol Industrial
Ak hľadáte vysoko odolné a spoľahlivé elektrické náradie pre celodenné pracovné nasadenie a viaczmennú prevádzku, je tu pre vás Extol Industrial - náradie kombinujúce profesionálnu kvalitu s vynikajúcimi cenami.
 EI_promo
EI_1

KALENÁ OCEĽ Náradie Extol Industrial je mimoriadne odolné a spoľahlivo funkčné práve vďaka použitiu kalenej ocele pri výrobe kľúčových súčiastok náradia.

EI_2

CEMENTOVANÉ PREVODY Tajomstvo vysokej životnosti náradia Extol Industrial je skryté v cementovaných prevodoch vyrábaných z ocele legovanej chrómom, titánom, niklom a vanádiom.

EI_3JAPONSKÉ NSK GUĽÔČKOVÉ LOŽISKÁ Extol Industrial používa vo svojich výrobkoch špičkové japonské guľôčkové ložiská zabezpečujúce hladký, dokonalý chod rotujúcich častí náradia.

 

EI_4VYSOKO ODOLNÉ VINUTIE Pracovnú výdrž a odolnosť elektrického náradia Extol Industrial zvyšuje nadštandardne kvalitné vinutie z najčistejšej medi odolávajúcej teplotám do 250°C a obsah striebra v komutátore dosahujúci až 0,8%.
EI_5ULTRAOHYBNÝ KÁBEL Náradie Extol Industrial je určené k použitiu v náročných pracovných podmienkach profesionálnej sféry vo výrobných podnikoch a montážnych firmách. Preto je vybavované nadštandardne dlhým elektrickým prívodným káblom z ultraohybnej gumy ktorá si uchováva svoju ohybnosť aj pri mínusových teplotách.

 

EI_6PRACHOTESNÝ SPÍNAČ renomovanej značky Defond je pri veľkých strojoch vybavený systémom ochrany proti nechcenému spusteniu.
EI_7ANTIVIBRAČNÁ RUKOVÄŤ a ďalšie ergonomické prvky sú pri strojoch určených k dlhodobej práci nevyhnutnou samozrejmosťou.EI_8PRAKTICKÉ KONŠTRUKČNÉ PRVKY navrhnuté na základe potrieb užívateľov robia zo strojov Extol Industrial partnera, ktorý podrží.

Náradie Extol Industrial:

- príklepové vŕtačky
elektrické skrutkovače
uhlové brúsky
- nožnice na plech
priamočiare píly
- falcovacie hoblíky
vibračné brúsky

EI

 

 

V sekcii Na stiahnutie  si môžete prezrieť kompletnú katalógovú ponuku elektrického náradia EXTOL INDUSTRIAL vrátane popisu a parametrov náradia.