Katalóg

Celkový počet návštev: 1609545

Fortum

fortumFortum - to je dielenské náradie prvotriednej kvality od renomovaného svetového výrobcu. Dlhoročné výrobné skúsenosti značky Fortum sa každý rok odzrkadľujú v nových ucelených sadách profesionálneho náradia špeciálne navrhnutého pre vysokú záťaž v náročných podmienkach. Pri návrhu a výrobe náradia Fortum sa od prvého momentu kladie dôraz na dôkladný výber overených materiálov a špičkové technologické spracovanie. Náradie navrhujú odborníci, ktoré s ním skutočne pracujú a prinášajú prekvapivé patentované vylepšenia zlepšujúce možnosti využitia náradia a jeho ergonomické vlastnosti.

Náradie Fortum je určené pre absolútne nasadenie...

... a preto pri jeho nákupe získavate istotu jeho maximálnej funkčnosti, vynikajúcej ergonómie a dlhej životnosti. Filozofiou značky Fortum je okrem nekompromisnej kvality výrobkov úsilie inovovať vyrábané náradie a neustále ho zdokonaľovať v jednotlivých detailoch, ale aj zásadným spôsobom. Medzi úspechy na ktoré môže byť značka Fortum mimoriadne hrdá je koncept "nezničiteľnej račne", extra široký rozsah veľkostí orechov v sadách, špičkové nastaviteľné kľúče ukrývajúce 13 patentov alebo jedinečné pákové kliešte "3 v 1". Aj dielenské náradie Fortum nájdete v ponuke Lapex.sk a ľahko sa tak môžete presvedčiť o jeho jedinečnosti a inovatívnosti.

Doživotná záruka

Povestná kvalita dielenského náradia Fortum bola v náročnej prevádzke úspešne preverená miliónmi užívateľov. Pridajte sa medzi nich a vyskúšajte si v praxi výkonné náradie Fortum s neuveriteľnou doživotnou zárukou. Po celú dobu pokiaľ vlastníte náradie značky Fortum, garantuje výrobca kvalitu materiálu a spracovania. V prípade zlyhania či neuspokojivej funkčnosti náradia vyplývajúcej z viny výrobcu, značka Fortum ponúka bezplatnú opravu výrobku, jeho výmenu za nový kus alebo za iný model tej istej kategórie so zodpovedajúcimi technickými a kvalitatívnymi vlastnosťami.

Absolútna oceľ

Tajomstvo odolnosti a kvality náradia Fortum sa skrýva okrem iného aj v použitých špičkových materiáloch:

- Kalená chróm-vanádová oceľ 61CrV5 a 61CrV4 (známa tiež pod označením 6150 a 6140) predstavuje najvyššiu triedu chróm-vanádových ocelí. Pre dosiahnutie výbornej odolnosti voči korózii a optimálnej povrchovej tvrdosti je povrchovo upravovaná matným tvrdochrómom a používa sa pri výrobe všetkých dielov náradia okrem tých najexponovanejších.
- Chróm-vanád-molybdénová oceľ 60CrMoV18-5 sa svojimi vlastnosťami podobá chróm-vanádovej oceli, ale dosahuje vďaka prímesi molybdénu vyššiu tvrdosť a pevnosť. Používa sa predovšetkým pri výrobe vysoko zaťažovaného náradia alebo jeho najnamáhanejších častí
- Oceľ S2 je legovaná oceľ najvyššej triedy prekonávajúca chróm-vanádovú a chróm-vanád-molybdénovú oceľ podstatne vyššou pevnosťou pri rovnakej tvrdosti. Vzhľadom na náročnú a drahú výrobu pri ktorej sa ako legovacie prvky používa aj titán, molybdén, kobalt a nikel spracovávajú túto oceľ len niekoľkí poprední výrobcovia náradia. Fortum ju používa najmä pri skrutkovacích hrotoch, L-kľúčoch a ďaľších mimoriadne namáhaných dieloch náradia.

Náradie Fortum, to sú predovšetkým:

- kombinované, nitovacie, pologuľaté, segerové, štikacie a pákové kliešte
- olamovacie nože, čeľuste k pákovým kliešťom, antikorové brity
- zvinovacie metre a iné meradlá

 

 

fortum