Katalóg

Celkový počet návštev: 1609545

HERON

Keď potrebujete silu...

 

heron

heronElektrocentrály HERON:

- rámové elektrocentrály s vysokými výkonmi
- digitálne elektrocentrály s tichým chodom a nízkou spotrebou

Čerpadlá HERON:

- kalové čerpadlá na znečistenú vodu a septik
- drenážne čerpadlá na mierne znečistenú vodu
- tlakové čerpadlá pre dopravné výšky a tlak

 

 

Elektrocentrály HERON zabezpečia dostatok elektrického prúdu pre vaše spotrebiče na stavbe, na chate alebo na lodi. Sú doslova nepostrádateľné vo firmách aj v rodinných domoch počas výpadkov verejnej rozvodnej siete. Čerpadlá HERON prinášajú výkonné riešenia zavlažovania záhrady, prečerpávania nádrží alebo rybníkov. Na elektrocentrály a čerpadlá HERON sa môžete spoľahnúť - sú poháňané elektrickým motorom HERON ktorý sa v rôznych modifikáciách osvedčil na celom svete v tých najťažších prevádzkových podmienkach. 

heronVÝROBA

Elektrocentrály  a čerpadlá HERON sú vyrábané v licenčných továrňach zameraných priamo na výrobu priemyselných spaľovacích motorov a ich inštaláciu do elektrocentrál, záložných zdrojov, čerpadiel a ďaľších strojov. Tieto továrne vyrábajú spaľovacie motory s výkonom od jedného do 300 kW pripravené spoľahlivo zvládnuť aj najťažšie pracovné úlohy.

KVALITA

Pri výrobe elektrocentrál a čerpadiel HERON sú dodržiavané kvalitatívne normy ISO 9001 a enviromentálne normy ISO 14001. Stroje HERON samozrejme disponujú CE certifikátom a sú za účelom získania tohto certifikátu testované v Európskej únii. Počas precíznej výroby prechádzajú všetky výrobky značky HERON opakovanými kontrolami zameranými na kvalitu vstupných materiálov a použitých súčiastok. Súčasťou kontrol sú záťažové výkonové testy a výstupný test funkčnosti výrobku.

ZÁRUKA KVALITY

Na všetky výrobky značky HERON sa vzťahuje štandardná dvojročná záruka. Pri splnení podmienok uvedených v servisnej knižke poskytuje HERON nadštandardnú trojročnú záruku.

Výrobky Heron nájdete v kategóriách eshopu Lapex.sk:

- rámové elektrocentrály
- digitálne elektrocentrály
- kalové, drenážne a tlakové čerpadlá
- domáce vodárne