Katalóg

Celkový počet návštev: 1631654

KITO

KITO - skrutkovače a a skrutkovacie bity pre nekompromisných profesionálov. Renomovaná značka KITO sa na európskom, americkom a japonskom trhu presadila výrobou skrutkovačov a skrutkovacích bitov najvyššej profesionálnej kvality určených pre výrobnú a montážnu sféru. Odolnosť a ergonomické prevedenie náradia KITO odrážajú dlhoročné skúsenosti výrobcu známeho technologickými inováciami a nadštandardnou kvalitou výroby.

MATERIÁL: OCEĽ S2

kitoPri výrobe skrutkovačov a bitov KITO je používaná výhradne oceľ kvalitatívne najvyššej triedy S2 s vynikajúcimi mechanickými vlastnosťami a vhodnosťou k vysokému stupňu zakalenia. Oceľ triedy S2 sa používa na spracovanie vysoko tvrdených jadier.

TVRDOSŤ VS. PEVNOSŤ

Jedinečný pomer tvrdosti a pevnosti ocele S2 je dosiahnutý špeciálnymi výrobnými postupmi pri ktorých je prvotriedna oceľ legovaná titanom, kobaltom, chrómom, molybdénom, niklom a následne prechádza tepelnou úpravou kalením. Výsledkom náročného výrobného procesu je vrypová tvrdosť 61 - 62 Hrc a zároveň vynikajúca pevnosť v rozsahu 13,2 - 14,7 Nm čo presahuje DIN normy o takmer 40%.

TECHNOLÓGIA VÝROBY

Tajomstvo prečo sú krížové a ploché bity KITO tak mimoriadne presné a pevné sa ukrýva v ich unikátnej technológii výroby pomocou kovania. Kované ploché a krížové bity KITO sú oproti klasickým bitom vyrábanýmCNC sústružením až o 20% presnejšie a podstatne pevnejšie.POVRCHOVÁ ÚPRAVA BITOV

- bity GRIPP a SMART disponujú zvýšenou odolnosťou voči oxidačným vplyvom vďaka ošetreniu ich povrchu pieskovaním a pasivovaním
- bity SHARK sú určené pre extrémne zaťaženie - tomu zodpovedá ich povrchová úprava posilnenou zdvojenou TiN vrstvou vďaka ktorej je dosahnutá povrchovú tvrdosť materiálu resp. jeho oderuvzdornosť 2700 HV.

Pod značkou KITO nájdete okrem bitov iného nasledovný sortiment ručného náradia:

skrutkovače  Torx, krížové, ploché, magnetické
- kompletné sady skrutkovačov a bitov