Katalóg

Celkový počet návštev: 1631679

Opera

operaOPERA

Vodovodné batérie Opera vyrábané v matnom alebo lesklom prevedení kombinujú nadčasový moderný dizajn so spoľahlivým masívnym prevedením. Tvorivosť návrhárov a krása precízne vyrobených dielov vodovodných batérií Opera prinesú do Vášho interiéru výnimočnú atmosféru umeleckej elegancie akou ovplývajú všetky DOKONALÉ výrobky. Doprajte si vodovodnú batériu Opera a presvedčte sa o pravdivosti sloganu výrobcu: "Opera Vám odhalí úplne nový zvuk vody".

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Vodovodné batérie  Opera vynikajú popri dokonalom technickom prevedení aj špičkovou povrchovou úpravou - telo z kvalitnej mosadze je kvalitne pochrómované lesklým alebo matným chrómom.

ZÁRUKA KVALITY

Zárukou kvality sú už samotné vynikajúce vlastnosti a dlhá životnosť vodovodných batérií značky Opera. Namiesto štandardných 24 mesiacov poskytuje výrobca na všetky vodovodné batérie Opera záruku až 7 rokov.  

 

KARTUŠA
kartusaVodovodné batérie Sonata používajú značkovú kartušu SEDAL s regulátorom THERMO LOCK, ktorá zaručí ich spoľahlivosť a tichý chod. Kartuša má priemer 35mm

To najdôležitejšie vo vnútri
Srdcom každej pákovej batérie je kartuša. Vodovodné batérie Sonata a Opera v sebe ukrývajú kvalitnú značkovú keramickú kartušu SEDAL, vyrobenú v EÚ. Táto zabezpečuje spoľahlivý a tichý chod celej batérie.
Každá kartuša je vybavená regulátorom THERMO LOCK ktorý zabraňuje náhodnému obareniu horúcou vodou a šetrí aj Vaše náklady na energiu.